Wszystkie nasze frezarki umożliwiają obróbkę różnych materiałów: stopów kobaltowo-chromowych, tytanu i stopów tytanowych, tlenku cyrkonu, dwukrzemianu litu (ceramiki szklanej), żywic, np. w postaci kompozytu PMMA, wosku, nanokompozytów i innych materiałów, które jeszcze dojdą w przyszłości.

Wszystkie osiągają najwyższe standardy jakości, szybkości, precyzji i kompatybilności. Nasze maszyny oferują wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości; są kompaktowe, zajmują niewiele miejsca i są mobilne. Wszystkie zapewniają jednoczesne przeprowadzanie 5-osiowych operacji z automatyczną wymianą narzędzi i z wbudowanym układem chłodzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby zapewniania dodatkowego przyłącza wody. Do pracy wymagane jest jedynie standardowe gniazdo zasilające i przyłącze sprężonego powietrza. Maszyny różnią się wielkością i wydajnością oraz spełniają wymagania każdego laboratorium dentystycznego.


Wpływ człowieka na proces obróbki jest minimalny, tak więc szanse popełnienia pomyłki są zredukowane do minimum.


Funkcja automatycznego wyłączania urządzenia po zakończeniu obróbki pozwala na zaoszczędzenie energii a zdalne wsparcie i serwis techniczny zwiększają elastyczność i wydatnie skracają czas reakcji.